پزشکان همکار
دکتر صالح راد در سال 1356 وارد دانشگاه پزشکی دانشگاه تهران شدند، در سال 1371 وارد دوره تخصصی گوش و حلق و بینی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شده و پس از اتمام دوره تخصصی و دریافت بورد تخصصی در سال 1375، از همان سال وارد فعالیت پزشکی خصوصی شدند.به دلیل علاقه همراه با مهارت و هنر ایشان به جراحی زیبایی بینی اغلب عمل های ایشان در زمینه عمده جراحی زیبایی بینی بوده است.
دکتر عبدل زاده فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران، بعد از اتمام دوره تخصصی جراحی عمومی موفق به اخذ بورس تحصیلی در کشور فرانسه گردیده و با اعزام به فرانسه، در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی به مدت دو سال و نیم در شهرهای مون پیله و لیون و پاریس به عنوان رزیدنت دوره گذرانده و از مکتب اساتید بزرگی نظیر پروفسور Goudot رئیس انجمن جراحان فک و صورت وقت فرانسه در مون پیله، دکتر Foyetier رئیس انجمن جراحان پلاستیک فرانسه در لیون و پروفسور Mimoon رئیس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان Rotchild پاریس کسب علم نموده و همزمان دوره های فلوشیپی میکروسرجری (جراحی میکروسکوپی) و هنر در جراحی و پلاستیک را با موفقیت به پایان رساندند.
محمد تقی انوشه در سال 1344 در بابل به دنیا آمد. در سال 1372 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته تغذیه فارغ التحصیل شد و از آن زمان تا کنون به کار مشاوره تغذیه و رژیم درمانی مشغول است. از سال 1380 مطب رژیم درمانی خود را در تهران افتتاح کرده است. وی تنها ایرانی عضو انجمن متخصصان تغذیه و رژیم درمانی آمریکاست و با علم روز تغذیه و رژیم درمانی و پیشرفت های این رشته همراه است.
متخصص زنان زایمان و نازایی
سایتهای پزشکی